SS1SS2SS3SS4SS5SS6SS7SS8Komplett ResultatlisteKomplett Resultatliste Klassevis

Resultater for SS 5

  Kl. Start Sjåfør / Klubb  Kartleser / Klubb  Bil  SS5
1.  5   61  Steve Røkland 
NMK Gardermoen 
Veronica Engan 
NAF Msp Asker & Bærum 
Peugeot 208 R2   06:45:80    
2.  5   62  Marius Aasen 
NAF Msp Asker & Bærum 
Marlene Engan 
NAF Msp Asker & Bærum 
Ford Fiesta R2   06:46:40    
3.  3   60  Anders Grøndal 
NAF Msp Asker & Bærum 
Roger Eilertsen 
NAF Msp Asker & Bærum 
Subaru Impreza    06:50:40    
4.  10   81  Jarle Lippert 
NAF Msp Asker & Bærum 
Leif Arne Neset 
NAF Msp A&B 
BMW M3   07:07:30    
5.  3   65  Tom O. Madsen 
Kjellerup Omegns Mk, DK 
Jan Thomsen 
Randers Auto Sport, DK 
Subaru Impreza STI   07:15:60    
6.  13   80  Fredrik Aamodt 
NMK Egersund 
Ernst R. Klungland 
NMK Egersund 
Toyota Celica GT4   07:26:40    
7.  3   67  Arnt Gustav Olsen  
NAF  
Eirik Spilling 
NMK Konsmo  
Subaru Impreza STI   07:28:40    
8.  3   64  Stefan Göttig 
KMC Kassel, DE 
Andreas von Skopnik 
AC Warburg, DE 
Mitsubishi EVO 9   07:30:80    
9.  11   88  Kjetil Tveit 
KAK 
Bernt Håkon Tveit Lie 
KAK 
Renault Clio   07:50:50    
10.  8   76  Egil Eiken 
NAF Stavanger 
Erlend Julien 
KNA Stavanger 
Toyota Corolla   07:54:30    
11.  10   84  Thomas Garpestad 
NMK Egersund 
Gjert Erik Reinertsen 
NMK Egersund 
Mercedes 190E   07:55:90    
12.  10   85  Kai Reidar Tønnesland 
KAK 
Jorunn Egeli 
KAK 
Volvo 940   07:56:60    
13.  10   83  Kurt Mejer 
Horsens AMK, DK 
Bent Aagesen 
Horsens AMK, DK 
Volvo 240 Turbo   07:57:60    
14.  14   92  Tor Arnt Hammersmark 
KAK 
Gøran Sandstrøm 
AMK 
Volvo 242   07:58:90    
15.  3   71  Terje Olsen 
KNA Stavanger 
Stein Hustad 
KNA Stavanger 
Subaru Impreza WRX STI   08:03:10    
16.  18   93  Kim Ander Nyhus 
KNA Kongsvinger 
Olav Sondre Strand 
KNA Solør 
Volvo 940   08:04:50    
17.  10   94  Einar Skjærpe 
KNA Sokndal 
Simen Kjørmo 
KNA Sokndal 
Volvo 242   08:04:50    
18.  11   87  Tom Andre Lund 
KAK 
Erik Wessman 
KAK 
Peugeot 206 RC   08:06:10    
19.  11   90  Tommy Reime 
KNA Stavanger 
Kristian Reime 
KNA Stavanger 
Nissan Almera Gti   08:08:40    
20.  11   89  Kristian Østråt 
KNA Stavanger 
Connie Lund 
KNA Stavanger 
Peugeot 205 Gti   08:08:40    
21.  12   91  Rudy Schenkeveld 
KNAF, NL 
Joost Schenkeveld 
KNAF, NL 
Volkswagen Polo Kitcar   08:13:00    
22.  7   74  Svein Atle Berge 
KNA Aust-Agder 
Ståle S. Korsvik 
KNA Aust-Agder 
Peugeot 206 RC   08:19:00    
23.  19   95  Morten Olafsen 
NMK Fluberg 
Jo Ingve Alm 
NMK Fluberg 
Volvo 240   08:37:90    
24.  7   75  Janne Lindefjell 
KNA Sokndal 
Chalotte Torsen 
KNA Sokndal 
Ford Fiesta ST   08:41:06    

Antall biler: 24

NB! Kun deltakere med fullført SS viser på listen, se komplett resultatliste for bruttoversikt!

* = Hold musepeker over tiden for å se kommentar.

Resultatservice av Daniel Hjelseth - Hjelseth Computers © 2004-2011