SS1SS2SS3SS4SS5SS6SS7SS8Komplett ResultatlisteKomplett Resultatliste Klassevis

Resultater for SS 3

  Kl. Start Sjåfør / Klubb  Kartleser / Klubb  Bil  SS3
1.  3   60  Anders Grøndal 
NAF Msp Asker & Bærum 
Roger Eilertsen 
NAF Msp Asker & Bærum 
Subaru Impreza    10:56:70    
2.  5   61  Steve Røkland 
NMK Gardermoen 
Veronica Engan 
NAF Msp Asker & Bærum 
Peugeot 208 R2   11:10:60    
3.  5   62  Marius Aasen 
NAF Msp Asker & Bærum 
Marlene Engan 
NAF Msp Asker & Bærum 
Ford Fiesta R2   11:20:20    
4.  3   65  Tom O. Madsen 
Kjellerup Omegns Mk, DK 
Jan Thomsen 
Randers Auto Sport, DK 
Subaru Impreza STI   11:55:30    
5.  10   83  Kurt Mejer 
Horsens AMK, DK 
Bent Aagesen 
Horsens AMK, DK 
Volvo 240 Turbo   11:55:30    
6.  7   73  Andreas Huhn 
ASC Kassel, DE 
Sören Andres 
MSC Eisenach, DE 
Honda Civic Type R   11:55:30    
7.  7   74  Svein Atle Berge 
KNA Aust-Agder 
Ståle S. Korsvik 
KNA Aust-Agder 
Peugeot 206 RC   11:55:30    
8.  8   76  Egil Eiken 
NAF Stavanger 
Erlend Julien 
KNA Stavanger 
Toyota Corolla   11:55:30    
9.  3   71  Terje Olsen 
KNA Stavanger 
Stein Hustad 
KNA Stavanger 
Subaru Impreza WRX STI   11:55:30    
10.  10   85  Kai Reidar Tønnesland 
KAK 
Jorunn Egeli 
KAK 
Volvo 940   11:55:30    
11.  12   91  Rudy Schenkeveld 
KNAF, NL 
Joost Schenkeveld 
KNAF, NL 
Volkswagen Polo Kitcar   11:55:30    
12.  7   75  Janne Lindefjell 
KNA Sokndal 
Chalotte Torsen 
KNA Sokndal 
Ford Fiesta ST   11:55:30    
13.  19   95  Morten Olafsen 
NMK Fluberg 
Jo Ingve Alm 
NMK Fluberg 
Volvo 240   11:55:30    
14.  11   90  Tommy Reime 
KNA Stavanger 
Kristian Reime 
KNA Stavanger 
Nissan Almera Gti   11:55:30    
15.  3   64  Stefan Göttig 
KMC Kassel, DE 
Andreas von Skopnik 
AC Warburg, DE 
Mitsubishi EVO 9   11:55:30    
16.  10   81  Jarle Lippert 
NAF Msp Asker & Bærum 
Leif Arne Neset 
NAF Msp A&B 
BMW M3   11:55:30    
17.  3   70  Tomas Torsen 
KNA Sokndal 
Anton Eike 
KNA Sokndal 
Subaru Impreza WRX STI   11:55:30    
18.  13   80  Fredrik Aamodt 
NMK Egersund 
Ernst R. Klungland 
NMK Egersund 
Toyota Celica GT4   11:55:30    
19.  3   67  Arnt Gustav Olsen  
NAF  
Eirik Spilling 
NMK Konsmo  
Subaru Impreza STI   11:55:30    
20.  11   89  Kristian Østråt 
KNA Stavanger 
Connie Lund 
KNA Stavanger 
Peugeot 205 Gti   11:55:30    
21.  10   84  Thomas Garpestad 
NMK Egersund 
Gjert Erik Reinertsen 
NMK Egersund 
Mercedes 190E   11:55:30    
22.  14   92  Tor Arnt Hammersmark 
KAK 
Gøran Sandstrøm 
AMK 
Volvo 242   11:55:30    
23.  18   93  Kim Ander Nyhus 
KNA Kongsvinger 
Olav Sondre Strand 
KNA Solør 
Volvo 940   11:55:30    
24.  10   94  Einar Skjærpe 
KNA Sokndal 
Simen Kjørmo 
KNA Sokndal 
Volvo 242   11:55:30    

Antall biler: 24

NB! Kun deltakere med fullført SS viser på listen, se komplett resultatliste for bruttoversikt!

* = Hold musepeker over tiden for å se kommentar.

Resultatservice av Daniel Hjelseth - Hjelseth Computers © 2004-2011