SS1SS2SS3SS4SS5SS6SS7SS8Komplett ResultatlisteKomplett Resultatliste Klassevis

Resultater for SS 1

  Kl. Start Sjåfør / Klubb  Kartleser / Klubb  Bil  SS1
1.  3   60  Anders Grøndal 
NAF Msp Asker & Bærum 
Roger Eilertsen 
NAF Msp Asker & Bærum 
Subaru Impreza    11:14:20    
2.  5   61  Steve Røkland 
NMK Gardermoen 
Veronica Engan 
NAF Msp Asker & Bærum 
Peugeot 208 R2   11:25:09    
3.  5   62  Marius Aasen 
NAF Msp Asker & Bærum 
Marlene Engan 
NAF Msp Asker & Bærum 
Ford Fiesta R2   11:29:05    
4.  3   66  Ronny Berge 
NAF Msp Grenland 
Karina Berge 
NAF Msp Grenland 
Subaru Impreza STI   11:49:01    
5.  10   81  Jarle Lippert 
NAF Msp Asker & Bærum 
Leif Arne Neset 
NAF Msp A&B 
BMW M3   12:03:30    
6.  3   69  Kim Gursli 
KNA Sokndal 
Bjørn Handeland 
KNA Sokndal 
Subaru Impreza Sti   12:05:00    
7.  11   89  Kristian Østråt 
KNA Stavanger 
Connie Lund 
KNA Stavanger 
Peugeot 205 Gti   12:05:30    
8.  13   80  Fredrik Aamodt 
NMK Egersund 
Ernst R. Klungland 
NMK Egersund 
Toyota Celica GT4   12:12:70    
9.  3   70  Tomas Torsen 
KNA Sokndal 
Anton Eike 
KNA Sokndal 
Subaru Impreza WRX STI   12:16:00    
10.  10   86  Daniel Barka 
KNA Stavanger 
Geir Tokle 
KNA Stavanger 
Mercedes 190   12:16:80    
11.  3   65  Tom O. Madsen 
Kjellerup Omegns Mk, DK 
Jan Thomsen 
Randers Auto Sport, DK 
Subaru Impreza STI   12:20:04    
12.  10   84  Thomas Garpestad 
NMK Egersund 
Gjert Erik Reinertsen 
NMK Egersund 
Mercedes 190E   12:22:00    
13.  3   67  Arnt Gustav Olsen  
NAF  
Eirik Spilling 
NMK Konsmo  
Subaru Impreza STI   12:26:00    
14.  11   88  Kjetil Tveit 
KAK 
Bernt Håkon Tveit Lie 
KAK 
Renault Clio   12:53:90    
15.  14   92  Tor Arnt Hammersmark 
KAK 
Gøran Sandstrøm 
AMK 
Volvo 242   13:02:40    
16.  7   73  Andreas Huhn 
ASC Kassel, DE 
Sören Andres 
MSC Eisenach, DE 
Honda Civic Type R   13:13:04    
17.  18   93  Kim Ander Nyhus 
KNA Kongsvinger 
Olav Sondre Strand 
KNA Solør 
Volvo 940   13:17:20    
18.  7   74  Svein Atle Berge 
KNA Aust-Agder 
Ståle S. Korsvik 
KNA Aust-Agder 
Peugeot 206 RC   13:19:04    
19.  13   79  Gerben Brouwer 
KNAF, NL 
Niels Kroeze 
KNAF, NL 
Audi S2 Quattro   13:21:10    
20.  10   83  Kurt Mejer 
Horsens AMK, DK 
Bent Aagesen 
Horsens AMK, DK 
Volvo 240 Turbo   13:21:60    
21.  8   76  Egil Eiken 
NAF Stavanger 
Erlend Julien 
KNA Stavanger 
Toyota Corolla   13:23:02    
22.  11   87  Tom Andre Lund 
KAK 
Erik Wessman 
KAK 
Peugeot 206 RC   13:27:00    
23.  10   94  Einar Skjærpe 
KNA Sokndal 
Simen Kjørmo 
KNA Sokndal 
Volvo 242   13:27:00    
24.  3   71  Terje Olsen 
KNA Stavanger 
Stein Hustad 
KNA Stavanger 
Subaru Impreza WRX STI   13:36:03    
25.  12   91  Rudy Schenkeveld 
KNAF, NL 
Joost Schenkeveld 
KNAF, NL 
Volkswagen Polo Kitcar   13:40:80    
26.  11   90  Tommy Reime 
KNA Stavanger 
Kristian Reime 
KNA Stavanger 
Nissan Almera Gti   14:00:50    
27.  7   75  Janne Lindefjell 
KNA Sokndal 
Chalotte Torsen 
KNA Sokndal 
Ford Fiesta ST   14:20:01    
28.  10   85  Kai Reidar Tønnesland 
KAK 
Jorunn Egeli 
KAK 
Volvo 940   14:28:60    
29.  19   95  Morten Olafsen 
NMK Fluberg 
Jo Ingve Alm 
NMK Fluberg 
Volvo 240   14:32:50    
30.  3   64  Stefan Göttig 
KMC Kassel, DE 
Andreas von Skopnik 
AC Warburg, DE 
Mitsubishi EVO 9   22:03:09    

Antall biler: 30

NB! Kun deltakere med fullført SS viser på listen, se komplett resultatliste for bruttoversikt!

* = Hold musepeker over tiden for å se kommentar.

Resultatservice av Daniel Hjelseth - Hjelseth Computers © 2004-2011