SS1SS2SS3SS4SS5SS6Komplett ResultatlisteKomplett Resultatliste Klassevis

Resultater for SS 2

  Kl. Start Sjåfør / Klubb  Kartleser / Klubb  Bil  SS2
1.  8   1  Svein Frustøl 
KAK 
Ragnar Klami 
KAK 
Ford Focus WRC   12:23:90    
2.  4   3  Odd Roger Knutsen 
NMK Egersund 
Stian Søsether 
NMK Egersund 
Subaru Impreza WRX   13:17:70    
3.  10   20  Ronny Berge 
NAF Msp Grenland 
Lene Bergene  
KNA Eiker 
Ford Sierra Cosworth   13:33:20    
4.  3   5  Joar Andre Obrestad 
KNA Stavanger 
Olve Klevmo Møller 
NMK Sør-Gudbrandsdal 
Ford Fiesta ST   13:44:30    
5.  6   10  Erik Skogen 
NMK Konsmo 
Stein J. Knaben 
NAF Mandal 
Peugeot 206 XS   14:04:60    
6.  11   24  Erlend Julien 
KNA Stavanger 
Tommy Pedersen 
KNA Stavanger 
Nissan Almera GTI   14:25:60    
7.  2   14  Terje Olsen 
KNA Stavanger 
Christopher Indrehus 
KNA Stavanger 
Suzuki Ignis Sport   14:28:00    
8.  19   29  Thomas Garpestad 
NMK Egersund 
Sigve Roger Hovland 
NMK Egersund 
Subaru Impreza STI   14:36:00    
9.  3   8  Steinar Rosseland 
KAK 
Jan Rosseland 
KAK 
Opel Astra OPC   14:36:40    
10.  11   25  Svein Atle Berge 
KNA Aust-Agder 
Stig Bendik Jacobsen 
KNA Aust-Agder 
Honda Civic   14:44:20    
11.  2   13  Daniel Barka 
KNA Stavanger 
Martin W Fawell 
KNA Stavanger 
Suzuki Ignis Sport   14:55:80    
12.  14   21  Tor Arnt Hammersmark 
KAK 
Gøran Sandstrøm 
AMK 
Volvo 242   14:58:70    
13.  6   11  Are Osmundsen 
KNA Stavanger 
Ole Chr Hagenes 
KNA Stavanger 
Peugeot 206 XS   14:59:20    
14.  2   12  Egil Eiken 
NAF Stavanger 
Stein Hustad 
KNA Stavanger 
Toyota Corolla   14:59:60    
15.  11   23  Tommy Reime 
KNA Stavanger 
Vibeke Lothe 
KNA Stavanger 
Nissan Almera GTI   15:11:60    
16.  13   18  Tor Arild Hansen 
KNA Stavanger 
Anders Tollefsen 
KNA Stavanger 
Mitsubishi Lancer Evo3   15:21:70    
17.  13   16  Hans Inge Balchen Slethei 
KNA Stavanger 
Olav Rekve 
KNA Stavanger 
Mitsubishi Galant VR4   15:24:00    
18.  19   34  Robert Jonassen 
KNA Stavanger 
Patrick Hortman Jonassen 
KNA Stavanger 
Volvo 740   15:28:00    
19.  19   35  Jan Kåre Eigebrekk 
NMK Konsmo 
Andreas Holbek 
KAK 
Volvo 740   15:33:80    
20.  11   26  Kristian Østråt 
KNA Stavanger 
Magnus Ronold 
KNA Stavanger 
Peugeot 205 GTI   15:35:10    
21.  19   33  Erik Stoltenberg 
KNA Stavanger 
Jan Terje Øvland 
KAK 
Volvo 240   15:35:50    
22.  15   28  Christian Mortensen 
KNA Sokndal 
Arild Hovland 
NAF Egersund 
Volvo Amazon   15:46:70    
23.  13   17  Fredrik Aamodt 
NMK Egersund 
Raymond Larsen 
NMK Egersund 
Toyota Celica GT4   16:09:80    
24.  19   30  Bjørn Kåre Bergesen 
KNA Stavanger 
Bjørnar Helgen 
KNA Stavanger 
Ford Focus ST   16:10:20    
25.  18   27  Petter Hetland 
KNA Stavanger 
Tor Magne Bjelland 
KNA Stavanger 
Volvo 240   16:27:40    
26.  11   22  Geir Tokle 
KNA Stavanger 
Trond Helge J Olsen 
KNA Stavanger 
Volvo 244   16:32:10    
27.  19   31  Reidar Urang Funderud 
KNA Stavanger 
Vegard Urang Funderud 
KNA Stavanger 
Peugeot 306 S16   16:34:00    
28.  10   19  Steffan Gundersen 
NAF Msp Grenland 
Sven Otto Berge 
NAF Msp Grenland 
BMW M3   21:00:60    

Antall biler: 28

NB! Kun deltakere med fullført SS viser på listen, se komplett resultatliste for bruttoversikt!

* = Hold musepeker over tiden for å se kommentar.

Resultatservice av Daniel Hjelseth - Hjelseth Computers © 2004-2011